Zľava!

Mellow Zen

Pôvodná cena bola: 79,80 €.Aktuálna cena je: 39,90 €.

Katalógové číslo: 1010 Kategória:

Popis

Mellow Zen je výživový doplnok vo forme kapsúl určený na podporu správnej funkcie sluchového aparátu a zachovanie komfortného vnímania zvukov. Produkt bol vyvinutý s dôrazom na potreby ľudí, ktorí zaznamenávajú postupné zhoršovanie sluchovej citlivosti, časté pískanie v ušiach alebo zvýšenú únavu po dlhodobom vystavení hluku.

Pravidelná starostlivosť o sluch je dôležitá v každom veku. Zmeny súvisiace so starnutím, pracovné zaťaženie, stres a nepriaznivé vonkajšie faktory môžu ovplyvniť schopnosť vnímať zvuky s rovnakou intenzitou ako v minulosti. Mellow Zen je navrhnutý ako podporný prípravok, ktorý obsahuje starostlivo vybrané rastlinné zložky a živiny.

Charakteristika Informácia
Forma Kapsuly
Typ produktu Výživový doplnok
Hlavné zameranie Podpora sluchu
Určenie Dospelé osoby
Spôsob užívania Perorálne

Prípravok je vhodný na dlhodobejšie používanie v rámci komplexnej starostlivosti o sluchové zdravie a môže sa zaradiť do každodennej rutiny.

Účel Mellow Zen, pre koho je vhodný

Mellow Zen je určený pre osoby, ktoré chcú podporiť normálne fungovanie sluchového systému a venovať zvýšenú pozornosť zdraviu uší. Kapsuly sú obľúbené medzi ľuďmi vystavenými intenzívnemu hluku, osobami vo vyššom veku aj tými, ktorí pociťujú znížený komfort pri rozpoznávaní zvukov.

Prípravok môže byť vhodný pre:

  • osoby s pocitom zníženej citlivosti na zvuky;
  • ľudí pracujúcich v hlučnom prostredí;
  • seniorov, ktorí chcú podporiť sluchové funkcie;
  • osoby s častým pocitom šumenia alebo pískania v ušiach;
  • jednotlivcov vystavených dlhodobému stresu a únave.
Skupina používateľov Dôvod používania
Seniori Podpora sluchovej pohody
Zamestnanci v priemysle Ochrana pred vplyvom hluku
Hudobníci Starostlivosť o sluchový aparát
Administratívni pracovníci Zníženie únavy z dlhodobého používania slúchadiel

Pravidelné užívanie v kombinácii so zdravým životným štýlom a ochranou sluchu pred nadmerným hlukom môže prispieť k lepšiemu pocitu komfortu pri každodennom počúvaní.

Zloženie a účinok Mellow Zen

Účinnosť produktu je založená na kombinácii rastlinných extraktov, vitamínov a minerálnych látok, ktoré podporujú správne fungovanie nervového systému a mikrocirkulácie.

  • Extrakt z listov ginka dvojlaločného – podporuje krvný obeh a prispieva k lepšiemu zásobovaniu tkanív kyslíkom.
  • Horčík – podieľa sa na normálnej činnosti nervového systému a pomáha znižovať únavu.
  • Zinok – prispieva k ochrane buniek pred oxidačným stresom a podporuje metabolické procesy.
  • Vitamín B6 – podporuje správnu činnosť nervového systému a energetický metabolizmus.
  • Vitamín B12 – podieľa sa na fungovaní nervových buniek a tvorbe červených krviniek.
  • Extrakt z čučoriedok – obsahuje prírodné antioxidanty podporujúce mikrocirkuláciu.
  • Kyselina listová – prispieva k normálnej krvotvorbe a správnemu fungovaniu organizmu.
Zložka Hlavný účinok
Ginko dvojlaločné Podpora krvného obehu
Horčík Správna funkcia nervov
Zinok Antioxidačná ochrana
Vitamín B6 Podpora nervového systému
Vitamín B12 Podpora nervových buniek
Čučoriedkový extrakt Podpora mikrocirkulácie
Kyselina listová Metabolická podpora

Synergické pôsobenie jednotlivých zložiek je zamerané na podporu prirodzených procesov organizmu súvisiacich so sluchovou pohodou.

Návod na použitie Mellow Zen

Dodržiavanie odporúčaného spôsobu užívania je dôležitou podmienkou pre dosiahnutie optimálneho účinku produktu. Kapsuly sa užívajú pravidelne a zapíjajú sa dostatočným množstvom vody.

Odporúčania pri používaní:

  • užívať kapsuly každý deň v rovnakom čase;
  • kapsuly nehrýzť ani neotvárať;
  • dodržiavať odporúčané dávkovanie uvedené výrobcom;
  • počas užívania zabezpečiť dostatočný pitný režim;
  • kombinovať užívanie s ochranou sluchu pred nadmerným hlukom.
Odporúčanie Popis
Frekvencia užívania Denne
Spôsob podania Perorálne
Zapíjanie Dostatočné množstvo vody
Dĺžka užívania Podľa odporúčania výrobcu

Pre zachovanie maximálneho komfortu sa odporúča vytvoriť si pravidelný režim a nevynechávať jednotlivé dávky.

Vedľajšie účinky

Mellow Zen je navrhnutý s dôrazom na dobrú znášanlivosť a obsahuje starostlivo vybrané zložky. Pri dodržiavaní odporúčaného spôsobu užívania je produkt všeobecne dobre tolerovaný.

Osoby s precitlivenosťou na niektorú zo zložiek by mali pred začiatkom užívania venovať pozornosť kompletnému zloženiu prípravku. V prípade individuálnej neznášanlivosti sa môže objaviť nežiaduca reakcia súvisiaca s citlivosťou organizmu.

Možné faktory ovplyvňujúce znášanlivosť:

  • individuálna citlivosť na rastlinné extrakty;
  • alergia na konkrétnu zložku;
  • nedodržanie odporúčaného dávkovania.
Faktor Možný vplyv
Individuálna citlivosť Znížená tolerancia
Alergia na zložku Nežiaduce reakcie
Nesprávne dávkovanie Horšia znášanlivosť

Zodpovedné používanie a rešpektovanie odporúčaní výrobcu predstavujú základ bezpečného užívania produktu.

Recenzie používateľov, slovenské fóra

Mellow Zen patrí medzi produkty, o ktorých sa na slovenských internetových fórach a diskusných portáloch hovorí čoraz častejšie. Používatelia si vymieňajú skúsenosti týkajúce sa pravidelného užívania, hodnotia pohodlie pri používaní kapsúl a opisujú svoje subjektívne dojmy po niekoľkých týždňoch užívania. Mnohí zdôrazňujú, že sa rozhodli venovať väčšiu pozornosť starostlivosti o sluch po období zvýšenej záťaže alebo s pribúdajúcim vekom.

V diskusiách sa často spomínajú tieto pozitívne stránky:

  • jednoduché užívanie vo forme kapsúl;
  • praktické dávkovanie;
  • prírodne orientované zloženie;
  • dobrá tolerancia pri pravidelnom používaní;
  • pozitívne skúsenosti iných používateľov.
Hodnotený parameter Názory používateľov
Forma produktu Pohodlné užívanie
Zloženie Pozitívne hodnotené
Dlhodobé používanie Dobrá znášanlivosť
Celková spokojnosť Prevažne priaznivé recenzie

Skúsenosti používateľov:

  • Jozef, 61 rokov – hodnotenie: 4,8/5
    „Pracoval som dlhé roky vo výrobnej hale a začal som viac myslieť na svoj sluch. Mellow Zen užívam niekoľko týždňov a oceňujem najmä jednoduché dávkovanie a príjemný pocit pri každodennom používaní.“
  • Martina, 54 rokov – hodnotenie: 4,7/5
    „Po odporúčaní od známej som sa rozhodla vyskúšať tento produkt. Páči sa mi zloženie a to, že kapsuly sa ľahko užívajú. Produkt si získal veľkú pozornosť aj medzi používateľmi na slovenských fórach.“

Kúpiť Mellow Zen, cena

Mellow Zen je možné zakúpiť prostredníctvom oficiálnej stránky výrobcu. Tento spôsob nákupu umožňuje získať originálny produkt priamo od distribútora a zároveň poskytuje prístup k aktuálnym informáciám o dostupnosti a podmienkach objednávky.

Výrobca pravidelne pripravuje:

  • časovo obmedzené akcie;
  • zvýhodnené ponuky;
  • sezónne zľavy;
  • špeciálne balenia pre nových zákazníkov.
Informácia Detail
Miesto nákupu Oficiálna stránka výrobcu
Dostupnosť akcií Áno
Zľavové ponuky Pravidelne aktualizované
Aktuálna cena Uvedená na stránke výrobcu

Konkrétna cena sa môže meniť v závislosti od aktuálnej ponuky. Najnovšie informácie o cene, dostupných zľavách a podmienkach objednávky je možné zistiť priamo na oficiálnej stránke výrobcu.

Výhody používania

Pravidelná starostlivosť o sluch je dôležitou súčasťou celkového zdravia a kvality života. Mellow Zen bol vytvorený s dôrazom na praktické používanie a podporu prirodzených funkcií organizmu.

Medzi hlavné výhody produktu patria:

  • kombinácia rastlinných extraktov, vitamínov a minerálov;
  • jednoduché každodenné užívanie;
  • podpora normálnej činnosti nervového systému;
  • dôraz na antioxidačnú ochranu buniek;
  • vhodnosť pre dospelých používateľov;
  • praktická forma kapsúl;
  • možnosť dlhodobejšieho zaradenia do každodennej starostlivosti.
Výhoda Charakteristika
Komplexné zloženie Obsah viacerých aktívnych látok
Pohodlné dávkovanie Jednoduché užívanie
Podpora organizmu Zameranie na nervový systém a mikrocirkuláciu
Dobrý komfort používania Kapsulová forma
Popularita medzi používateľmi Rastúci záujem na fórach

Mellow Zen predstavuje riešenie pre ľudí, ktorí chcú venovať väčšiu pozornosť svojmu sluchu a zaradiť do každodennej rutiny produkt zameraný na podporu sluchovej pohody a celkového komfortu pri vnímaní zvukov.

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “Mellow Zen”

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *